Kategori Arkiv: skit på tv

Så här spionerar hackers på dig.

Därefter kan han eller hon logga in på din mailadress och ta reda på mer om dig, och kanske få tag i känsliga uppgifter. Eller kanske få tag i inloggningsuppgifter för din bank, eller ditt world of warcraft-konto. Hur du skyddar dig hittar du här.

Blondinbella nobbar Naken-Janne.

Blondinbella skulle träffa Janne i TV programmet Debatt. Men nu blir det inget med det enligt aftonbladet.
Fegisbella är rädd att Janne ska avbryta henne för mycket och att hon inte får komma till tals. Sanningen är den att Fegisbella verkar vara rädd för mycket.

Här är bilder på bögen.

Härlig kille va? Ne fyfan… tänk va stock han har fått i röven. Vidrigt ju. Värsta är ju att man verkar automatiskt bli rikskändis när man är bög. Nu är han igång igen, dansat magdans på slottet står det i aftonbladet minsann.

Redan skandal?

Ja, nu börjar let’s dance igen. Nr 2 på listan av program på TV som jag inte ska se på. Nr 1 är Bingolotto.
I år ska Blondinbella vara med, rädd för att visa trosorna är hon enligt SvD.

Bonde söker fru

Fyfan, är det någon som ser den jävla skiten? ”Jag ångrar jag sa så om deras kroppar”. Det låter i och för sig bra… gött me lite negativt så. Jag pratar om idioten som va me i TV.. det där skitprogrammet Bonde söker fru. Fan när jag läste lite mer på aftonbladet om honom så [...]